Reference

Reference

Od prvního prodaného bytu v roce 2008 jsem do konce roku 2021 prodal více než 240 nemovitostí. Podívejte se na některé z posledních, které našly svého nového majitele.

Chalupa, Stránka – Tajná

Projekt Bydlení Nedomice

Byt 2+1, Praha – Záběhlice

Dům (Chalupa), Libovice

Byt 2+1, Mělník, Studentská

Byt 2+1, Mělník, O.Wenzla

Chata, Kostelec nad Labem

Byt 2+1, Mělník, Smetanova

Rodinný dům, Tehovec

Byt 2+kk, Mělník, Mladoboleslavská

Byt 2+1, Praha – Holešovice

Rodinný dům, Křivenice

Kontaktní formulář

Profesionální prodej

Máte zájem o opravdu profesionální služby při prodeji nemovitosti?

Podívejte se, co vše pro Vás zajistím.

Hodnocení klientů

Svoji práci se vždy snažím dělat tak, aby ode mne klienti odcházeli nadmíru spokojeni. Tady je několik referencí, které mi spokojení klienti poslali.

Perfektní spolupráce. Jednoznačná profesionalita!!! Jsme velice spokojeni. Přijde-li další šance prodeje, jistě si pana Viktora opět vezmeme na pomoc.

Petr Pecháček, Mělník

Spolupráce s panem Janovským byla po odborné a lidské stránce na tak vysoké úrovni, že po ukončení jednoho prodeje jsme vůbec neváhali a oslovili pana makléře opět. Očekávání do něj vložené s prodejem druhé nemovitosti ještě předčil perfektní organizací a vystupováním. A právě toto opětovné požádání o další spolupráci již samo o sobě kladně hodnotí jeho práci. Vřele doporučujeme.”

Eva Tomášová, Praha

Spolupráce super, vstřícné jednání, neustálá informovanost jak probíhá prodej nemovitosti, vyřizování na úřadech a celková péče o nás jako o klienty. Po zkušenosti s prodejem jedné nemovitosti jsme neváhali ani okamžik a zadali prodej další. Tohoto makléře můžeme jen vřele doporučit a v případě příležitosti bychom se opět obrátili na pana Janovského.

manželé Vršťalovi, Praha

Dobrý den pane Janovský, velice rád bych Vám touto cestou poděkoval za služby spojené se zprostředkováním prodeje naší nemovitosti. Váš přístup byl naprosto ojedinělý, a to jak v ochotě, vysvětlení všech možných právních úkonů spojených s prodejem, tak v neposlední řadě v zajištění všech potřebných náležitostí, a to i nad rámec smlouvy o zprostředkování prodeje. Velice rád Vás budu doporučovat všem co budou podobné služby vyhledávat. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených klientů. S pozdravem,

Josef Vilhan, Všetaty

Dobrý den pane Janovský, při prodeji rodinného domu jsem byl s Vaší prací velice spokojený. Děkuji.

Dobromil Plaček, Mělník

Dobrý den pane Janovský, při prodeji domu v Lužci nad Vltavou jsem byl velice spokojen. Moc Vám za vše děkuji.

Vladislav Pokštefl, Praha

Dobrý den, s potěšením Vám napíši pár slov, týkající se spokojenosti ohledně služeb pana Viktora Janovského. Měla jsem tu možnost a čest kupovat nemovitost, kterou měl na starost výše uvedený makléř. Vše jasně vysvětleno, ochota, lidský a milý přístup a hlavně profesionalita – to vše v jednom. Vřele budu doporučovat tuto osobu a vůbec tuto realitní kancelář. Děkuji.

Alice Křížová, Lužec nad Vltavou

Vážení pracovníci RK,
dovolte nám, abychom vám touto formou ještě jednou poděkovali za pomoc při prodeji naší nemovitosti. Velmi oceňujeme především vysokou profesionalitu pana Viktora Janovského, který měl rozhodující vliv na uskutečněném prodeji. Mimořádnou pozornost však zasluhuje jeho absolutní korektnost, tj. slušné, čestné, zdvořilé a vlídné vystupování, které provázelo všechna naše jednání od počátku až do ukončení prodeje, neboť právě toto nepatří v dnešní době vždy mezi samozřejmosti.

Marta a Václav Jeřábkovi, Rumburk

Dobrý den, chtěla bych touto cestou vyjádřit nesmírnou spokojenost s panem Viktorem Janovským. V letošním roce jsem s ním uskutečnila již druhý obchod (první byl v roce 2013) a nadmíru spokojená. Od A do Z pomohl se vším, co bylo potřebné. Víc takových realitních makléřů.

Tereza Drobková, Litoměřice

Dobrý den pane Janovský. Byla jsem s Vámi moc spokojená. Máte milé a příjemné jednání a vystupování. Moc za vše dekuji.

Marie Veselá, Radvančice

Dobrý den, spolupracoval jsem s Viktorem Janovským a byl jsem velmi spokojen s jeho přístupem. Vždy mě o všem informoval a vysvětloval další postup. Vše proběhlo k mé plné spokojenosti. Tímto bych mu rád poděkoval a přeji vám další spokojené klienty.

Josef Kolář, Vlhavy

Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat za práci makléře pana Viktora Janovského, který byl velice ochotný a trpělivý při prodeji mého pozemku. Zaslouží si veliké díky.

František Říha, Kluky