O mně

O mně

Jmenuji se Viktor Janovský a realitní činností se zabývám od roku 2008, kdy jsem si zvolil cestu obchodování s nemovitostmi po několikaleté práci redaktora a fotografa v denním tisku, a částečně středoškolského učitele. Od roku 2010 jsem se také věnoval lektorské činnosti při školení začínajících realitních makléřů. Svoji práci se vždy snažím dělat tak, aby ode mne klienti odcházeli nadmíru spokojeni, vždyť se také s velkou částí z nich i po letech pravidelně potkávám v mém rodném Mělníku.

Od prvního prodaného bytu jsem do konce roku 2023 prodal více než 300 nemovitostí. Na realitní činnosti mne nejvíce baví její rozmanitost a vděk spokojených klientů po dokončení obchodu. Svoji práci stavím především na profesionalitě a maximální možné informovanosti. Rád rozšiřuji svůj okruh znalostí, díky kterým jsem schopen být dobrým obchodníkem, kterého jen tak něco nezaskočí, a tím klientům nabídnout vždy o něco více, než by hledali u konkurence. Preferuji také kvalitu technického zpracování nabídky.

Lidé se mě často ptají, proč nemají realitní makléři v našich končinách zrovna dobrou pověst. Odpovídám, že v každém oboru se najdou tací, kteří svoji práci nedělají pořádně a pak ti, kteří svému oboru rozumějí a jsou důslední profesionálové. Řadím se samozřejmě k druhým jmenovaným a dělám vše pro to, aby tomu tak bylo i nadále. Díky důvěře a doporučení klientů cítím, že se mi to daří.


Jsem realitním makléřem společnosti


Registrační číslo veřejného registru zpracování osobních údajů: 00074301

Člen

  • Od roku 2013 do roku 2017 členem Asociace realitních kanceláří ČR
  • Od roku 2017 členem Realitní komory České republiky