Služby

Poskytované služby

Veškeré služby poskytuji ve spolupráci s vysoce profesionální realitní kanceláří Aktivreality, na jejichž stránky se podívejte ZDE. Můžete si tak být zcela jistí, že vše proběhne k vaší spokojenosti a nebudete se muset o nic starat. Pokud vás zajímá, co ode mne můžete v průběhu obchodu čekat, podívejte se na nabídku spolupráce.

Kladu veliký důraz na odborné znalosti a osobní přístup ke klientům. Můžete se proto na mne s důvěrou obrátit v otázce prodeje nemovitosti. V rámci kompletních služeb vám vždy poskytnu vše od prodejní strategie až po předání nemovitosti včetně přehlášení energií.

Stanovení tržní ceny

Úspěšný prodej nezáleží jen na perfektní prezentaci, ale musí především dávat smysl kupujícímu. Proto je důležité již od počátku nabídky znát hodnotu prodávané nemovitosti a umět s ní pracovat v rámci prodejní strategie. Při stanovení tržní ceny vždy pracuji s aktuálními cenovými údaji na realitním trhu a využívám nejmodernější nezávislý software od společnosti CeMap. Stanovení reálné prodejní ceny je často nejdůležitějším krokem k úspěchu.


Strategie prodeje

Stanovení prodejní strategie je přímo závislé na aktuální situaci majitele a vždy ji sestavuji individuálně. Pokud potřebujete prodat nemovitost rychle, neměla by nabídka překročit reálnou tržní cenu. Naopak při dlouhodobém prodeji si můžeme dovolit cenu navýšit. Vždy je ale důležité vědět předem, jako kroky makléř udělá, pokud nemovitost nebude prodána za měsíc, dva tři…


Profesionální fotografie nemovitostí

Fotografie u inzerátu jsou prvním kontaktem s možným kupujícím. Pokud ho nemovitost nezaujme, dost možná ani nepřijde na prohlídku. Proto je důležité nemovitost ukázat co nejlépe. K foto prezentaci proto spolupracuji s profesionálním fotografem, výsledky můžete vidět ZDE.


Videoprohlídky nemovitostí

Při prodeji nemovitosti není důležitá jen prezentace fotografiemi. Díky kvalitní videoprohlídce máte mnohem větší šanci, že si kupující vybere právě váš dům, byt, či pozemek. Jedná se o moderní prvek nabídky odpovídající dnešní technické době. Při tvorbě videoprohlídek využívám profesionální vybavení zajišťující kvalitní výsledek, a to včetně záběrů z ptačí perspektivy pomocí dronu. Na ukázky videoprohlídek se podívejte ZDE.


Virtuální prohlídka Matterport

Žijeme v rychlé době, kde skoro každý musí aktivně hospodařit s časem. Svým klientům zajistím Virtuální prohlídku, která provede potenciální zákazníky po domě i bytě téměř stejně, jako by skutečně byli na místě. Nechte klienty nahlédnout do vaší nemovitosti z pohodlí jejich domova. Spolupracuji s profesionály používající kameru Matterport, která provede podrobný 3D sken celého prostoru. Klienti mají navíc možnost procházet se nemovitostí pomocí virtuálních brýlí. Na ukázku virtuální prohlídky se můžete podívat ZDE.


Home staging

Home staging je moderní metoda přípravy nemovitosti před veškerou dokumentací, se kterou vstupujeme do nabídky s cílem prodat váš byt, dům či pozemek. Zútulníme interiér i exteriér a ukážeme tak nemovitost v co nejlepším světle. Spolupracuji s profesionálkou ve svém oboru s citem pro design a výsledky často předčí očekávání. Někdy se jedná „jen“ o doplňky, jindy sundáváme koberce a přidáme vlastní nábytek. Prostě vyšperkujeme nemovitost tak, aby se o ni zájemci div nepoprali. Jak vše vypadá se můžete podívat ZDE.


Webová stránka nemovitosti

V rámci prodejního marketingu nabízím zpracování webové stránky nemovitosti s vlastní doménou. Díky jednoduchému přehlednému konceptu se tak zájemce o koupi dozví vše potřebné, včetně možnosti stažení důležitých dokumentů, a my můžeme vypíchnout pozitiva daného bytu, domu či pozemku. V neposlední řadě je vlastní doména výhodná pro marketingové účely, tedy propagaci na sociálních sítích, ale i v klasické inzerci na realitních serverech. Více informací najdete ZDE.


Inzerce

Využívám maximální možnou propagaci nemovitostí na více než 60-ti realitních serverech včetně těch nejnavštěvovanějších. Zajišťuji pravidelné topování inzerátu, což zaručuje, že nezapadne mezi novými nabídkami. Tento relativně drahý nástroj pro udržení nabídky „na očích“ hodně realitních makléřů zanedbává právě kvůli jeho ceně.


Prohlídky

I když si přijde zájemce vaší nemovitost prohlédnout, zdaleka není vyhráno. To, co na prohlídce uvidí, ale také uslyší, se projeví na jeho rozhodnutí o případné koupi. Potencionálním kupcům nikdy nic nezamlčuji a informuji je jak o technickém, tak právním stavu nemovitosti. Jakékoliv pochybnosti mohou totiž bonitního klienta odradit.


Statistika

Průběžně sleduji návštěvnost inzerátu a společně s klienty vyhodnocuji a konzultuji další postup. Statistiky, které mám k dispozici, ukáží, kolik klientů se na nabídku podívalo na jednotlivých nabídkových serverech. Díky tomu jsem schopen s nabídkou pracovat tak, aby vedla k úspěšnému prodeji.


Právní servis

Veškerý právní servis je samozřejmostí v rámci mých služeb. Poskytuji jej ve spolupráci se společností Aktivreality a především na ni navázané advokátní kanceláře. Pracuji tak s jednou z předních advokátních kanceláří specializující se na právo nemovitostí – s Tříska & Žák, advokátní kancelář, s.r.o. Ta se věnuje převážně nemovitostním případům. Právní služby v oblasti realit poskytuje mnoha významným realitním a developerským společnostem. Pro klienty Aktivreality zpracovává Tříska & Žák, advokátní kancelář, s.r.o. všechny smluvní dokumenty potřebné k převodu či pronájmu nemovitosti včetně advokátní úschovy kupní ceny.


Doplňkové služby

Stanovení tržní ceny pro účely dědického řízení

Ocenění nemovitosti pro účely dědického řízení je potřebné k ohodnocení nemovitostí, které jsou předmětem dědického řízení. Toto ocenění je oprávněn vypracovat soudní znalec či realitní kancelář/makléř. Zajistím vám toto ocenění v co nejkratším čase. Cena je individuální dle typu nemovitosti a vzdálenosti dojezdu. Ocenění nemovitosti je zpracováno v souladu s požadavky notářů, a to včetně potřebných fotografií, osobním prověření nemovitosti a dostatečným technickým popisem.

Průměrné ceny běžných typů nemovitostí:

  • pozemek                 1.900,- Kč
  • byt                            2.600,- Kč
  • rodinný dům           2.900,- Kč

Pokud se dědic následně rozhodne nemovitost prodat prostřednictvím mých služeb, bude mu ocenění nemovitosti proplaceno zpět.

Geodetické služby

Přejete si rozdělit či zcelit pozemek, vytyčit vlastnické hranice, vypracovat geometrický plán, vytyčit stavbu, zaměřit pozemek, geodeticky zaměřit inženýrské sítě či vypracovat pasporty staveb? Ve všem Vám poradím a zajistím ve spolupráci se smluvními geodety vše potřebné.