CIHLOVÝ BYT 3+1 VE SKVĚLÉ LOKALITĚ - MĚLNÍK

PRODÁNO

Představuji vám nabídku kvalitně zrekonstruovaného bytu v jedné z nejlepších lokalit na Mělníku. Je v osobním vlastnictví, má dispozici 3+1 s lodžií a nevyžaduje další investice.

PREZENTACE

Virtuální prohlídka

Klimatizace s vnitřními jednotkami v obývacím pokoji a ložnici
Dobrá poloha s dostupnou občanskou vybaveností
Byt po celkové rekonstrukci nevyžaduje žádné další investice
Dobrá orientace místností na dvě světové strany

půdorys

O NEMOVITOSTI

Jednotka se nachází ve čtvrtém (posledním) patře cihlového domu v Dykově ulici. Má velmi dobře řešenou dispozici 3+1 s plnohodnotnou kuchyní a velikými pokoji. Lodžie přístupná přes kuchyň nabízí posezení na jižní straně s výhledem do zeleně. Všechny tři obytné pokoje (včetně obývacího) jsou orientovány na východní stranu.

Převážná část rekonstrukce byla zhotovena před rokem 2016, částečné investice jsou z období posledních třech let – klimatizace, podlaha v obývacím pokoji, toaleta. Byt nabízí velikou koupelnu s vanou, umyvadlem a prostorem pro pračku, případě sušičku. Toaleta je samostatná.

V bytě je topení i ohřev vody řešen moderním plynovým kotlem. I přes absenci zateplení nejsou v bytě vysoké náklady na bydlení. Kotel je umístěn v komoře, kde je dále dostatek prostoru pro uskladnění dalších věcí.

Technické parametry:

Plocha bytu včetně lodžie : 80,5 m2
Lodžie: 2,4 m2
Sklep: 2,6 m2
Sklepní kóje: 5,3 m2

Vytápění: ústřední – plynový kotel
Elektřina: 230V (jednofázový rozvod)
Internet: více možností včetně vysokorychlotního
optického připojení

MHD a linkové spoje: 100 metrů
Obchod Kaufland: 300 metrů
Park s herními prvky: 300 metrů
Centrum města: 700 metrů

POLOHA

Lokalita je jednou z nejlepších na Mělníku. Kombinuje klid a zároveň dobrou dostupnost občanské vybavenosti i centra města. Zároveň je velmi blízko výjezdu na silnici I/16, která mimo jiné spojuje Mělník s dálnicí D8 na Prahu a Ústí nad Labem. Parkování je možné v ulici u domu – málokdy zaplněné.

CENA

0
PRODÁNO

POSTUP PŘI KOUPI

Nedá vám tento pěkný byt spát? To je dobře, mně totiž také ne! Jaký je postup koupě v případě zájmu?

 • Napište nebo zavolejte a domluvte si osobní prohlídku, rád vás provedu a zodpovím otázky.
 • Pokud se vám bude nemovitost líbit i osobně a rozhodnete se pro koupi, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (takzvaná rezervační smlouva). Tu Vám poskytnu předem k prostudování a na jejím základě se skládá záloha ve výši 5% z kupní ceny.
 • Poté zajistím ve spolupráci s Tříska & Žák, advokátní kancelář, s.r.o. všechny potřebné smlouvy, včetně podkladů pro katastr nemovitostí. Samozřejmostí je zajištění advokátní úschovy finančních prostředků.
 • Pokud financujete koupi hypotékou, jsem v pravidelném kontaktu s vaším hypotečním poradcem, případně přímo bankou, a informuji o postupu. Nemáte hypotečního poradce? Rád doporučím prověřeného kolegu, který pro vás zajistí financování „na míru“ a zdarma.
 • V případě financování hypotečním úvěrem bude následovat odhad nemovitosti a poté podpis úvěrových smluv a vydání zástavních smluv.
 • Teď přichází na řadu podpis kupní smlouvy, smlouvy o advokátní úschově a případně zástavních smluv z banky. Podpisy je na některých vyhotoveních nutné ověřit.
 • Do advokátní úschovy pošlete vlastní prostředky a v případě hypotéky pošle banka zbytek, a to na základě podaného návrhu na vklad zástavní smlouvy do katastru. Podání návrhu do katastru zajistím.
 • Po zaplacení celé kupní ceny doručím na katastr také kupní smlouvu.
 • Katastr nemovitostí v rozmezí 22 až 35 dní převede vlastnické právo k nemovitosti.
 • Předáme vám nemovitost k užívání v termínu dle dohody a znění kupní smlouvy.
 • Zajistíme hladký převod veškerých dodavatelů energií.
 • Jste novým majitelem a spokojeně bydlíte.

KONTAKT

Viktor Janovský

Profík v prodeji nemovitostí

+420 607 588 961

viktor.janovsky@aktivreality.cz
reality@viktorjanovsky.cz
www.viktorjanovsky.cz

        

Více o mně ZDE.

Napište mi