CIHLOVÝ BYT 2+1 PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI - MĚLNÍK

PRODÁNO

Představuji vám nabídku kvalitně a moderně zrekonstruovaného bytu v klidné ulici Oldřicha Wenzla v Mělníku. Je v družstevním vlastnictví, má dispozici 2+1 s balkónem a nevyžaduje žádné další investice.

PREZENTACE

Virtuální prohlídka

Dům po nové revitalizaci včetně zateplení fasády - energetická třída C
Dobrá poloha s dostupnou občanskou vybaveností
Byt po celkové rekonstrukci nevyžaduje žádné další investice
Vysokorychlostní připojení k internetu díky optickému kabelu

O NEMOVITOSTI

Byt má dispozici 2+1 s balkónem a je po kompletní nákladné rekonstrukci. Nachází se ve druhém patře (zvýšené přízemí + dvě patra) cihlového domu, který je po nedávné revitalizaci, kdy došlo k zateplení fasády budovy.

Samotný byt byl rekonstruován v roce 2019. Kromě částečné změny dispozice (moderní propojení obývacího pokoje s kuchyní, zvětšení koupelny) došlo k výměně podlahových krytin (lepený Vinyl, dlažba), kompletních rozvodů (elektro, voda, odpady) a vyzdění bytového jádra. Samozřejmostí je moderní koupelna s toaletou a kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči (včetně myčky).

K jednotce patří dva sklepy. Byt se nachází v lokalitě s dobrou dostupností občanské vybavenosti a centra města. Zastávka MHD a linkových spojů vzdálena 150 metrů, autobusové nádraží pak 400 metrů.

Technické parametry:

Vnitřní plocha bytu: 51,5 m2

Balkón: 2 m2

Sklepy: 2 m2

Vytápění: ústřední dálkové

Elektřina: 400V (třífázový rozvod)

Internet: vysokorychlostní optický kabel

MHD a linkové spoje: 150 metrů

Obchod: 250 metrů

Centrum města: 900 metrů

POLOHA

CENA

0
PRODÁNO

POSTUP PŘI KOUPI

Nedá vám tento pěkný byt spát? To je dobře, mně totiž také ne! Jaký je postup koupě v případě zájmu?

 • Napište nebo zavolejte a domluvte si osobní prohlídku, rád vás provedu a zodpovím otázky.
 • Pokud se vám bude nemovitost líbit i osobně a rozhodnete se pro koupi, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (tzv. rezervační smlouva). Tu Vám poskytnu předem k prostudování a na jejím základě se skládá záloha ve výši 3% z kupní ceny.
 • Poté zajistím ve spolupráci s Tříska & Žák, advokátní kancelář, s.r.o. všechny potřebné smlouvy, včetně podkladů pro bytové družstvo. Samozřejmostí je zajištění advokátní úschovy finančních prostředků.
 • Pokud financujete koupi hypotékou, jsem v pravidelném kontaktu s vaším hypotečním poradcem, případně přímo bankou, a informuji o postupu. Nemáte hypotečního poradce? Rád doporučím prověřeného kolegu, který pro vás zajistí financování „na míru“ a zdarma. Pozor, družstevním bytem nelze ručit, financování hypotečním úvěrem je tedy složitější.
 • V případě financování hypotečním úvěrem bude následovat odhad nemovitosti, kterou bude oproti bytu ručeno, a poté podpis úvěrových smluv a vydání zástavních smluv.
 • Teď přichází na řadu podpis dohody o převodu družstevního podílu, smlouvy o finančním vyrovnání a smlouvy o advokátní úschově. A případně zástavních smluv z banky. Podpisy je na některých vyhotoveních nutné ověřit.
 • Do advokátní úschovy pošlete vlastní prostředky a v případě hypotéky pošle banka zbytek, a to na základě podaného návrhu na vklad zástavní smlouvy do katastru. Podání návrhu do katastru zajistím.
 • Po zaplacení celé kupní ceny doručím bytovému družstvu potřebnou smlouvu a případně další dokumenty, aby mohl advokát uvolnit z úschovy peníze prodávajícímu.
 • Předáme vám nemovitost k užívání v termínu dle dohody a znění již podepsané dohody o převodu družstevního podílu.
 • Zajistíme hladký převod veškerých dodavatelů energií.
 • Jste novým majitelem a spokojeně bydlíte.

KONTAKT

Viktor Janovský

Profík v prodeji nemovitostí

+420 607 588 961

viktor.janovsky@aktivreality.cz
reality@viktorjanovsky.cz
www.viktorjanovsky.cz

        

Více o mně ZDE.

Napište mi