RODINNÝ DŮM ŘÍČANY

PRODÁNO

Prodej rodinného domu ve velmi klidné okrajové části města Říčany. Dům z roku 1948 má dispozici 4+1 s obytnou plochu asi 90 m2. Vnitřní prostor můžete dále rozšířit o stávající půdu. Nového majitele jistě potěší krásná veliká zahradu plná zeleně.

PREZENTACE

Videoprohlídka

dobrá poloha
veliká zahrada
blízkost přírody
občanská vybavenost
kousek od Prahy

Půdorysy

přízemí

podkroví

O NEMOVITOSTI

Popis

Dům s dispozicí 4+1 má obytnou plochu přibližně 90 m2, kterou lze dále rozšířit o stávající půdní prostor (cca 52m2). V přízemí se nacházejí dva pokoje, obývací pokoj s kuchyní, dále pak koupelna, samostatná toaleta a spíž. V podkroví je kromě půdy jeden pokoj se vstupem na velikou terasu (aktuálně bez zábradlí). Z jednoho z pokojů lze francouzským oknem vstoupit na terasu a dále do zahrady o velikosti 861 m2.

Zahrada je krásně udržovaná a kromě květin, keřů a odpočinkových prvků, je na ní velké množství vzrostlých stromů, které zajišťují v létě příjemný stín a soukromí. V suterénu domu je sklep o velikosti cca 12m2, kde se nachází elektro-kotel na vytápění a bojler na ohřev teplé vody.

Dům prošel průběžnými úpravami a je bez problémů obyvatelný, pro dlouhodobé užívání nicméně vyžaduje výrazné investice. Podrobné informace o stavu domu a předpokládaných nákladech vám rád sdělím telefonicky nebo při osobní prohlídce.

Technické parametry:

Výměry:
obytná plocha: 89,7 m2
půda: 51,9 m2
sklep: 12 m2
garáž: 29 m2 (zastavěná)
zahrada: 861 m2

vytápění: elektrický kotel
lokální topení: krb v obývacím pokoji
ohřev vody: elektrický bojler
technologie výstavby: smíšená

voda: studniční pitná
(připojení na řád možné ihned)
odpad: kanalizace
elektro: 400 V
plyn: ne

POLOHA

Lokalita vyniká klidem a zelení. Nedaleko domu se nachází cyklostezka i místo ke klidným procházkám. Říčany jako takové se pravidelně umisťují jako první v žebříčku nejlepších míst k bydlení v České republice. Praha je na dosah ruky, v okolí hezká příroda, a kromě veškeré občanské vybavenosti nabízí město dostatek kulturního i sportovního vyžití a rychlý rozvoj.

CENA

10990000
včetně provize a právního servisu

POSTUP PŘI KOUPI

Nedá vám tento dům spát? To je dobře, mně také ne! Jaký je postup koupě této nemovitosti?

 • Napište nebo zavolejte a domluvte si osobní prohlídku, rád vás provedu a zodpovím otázky.
 • Pokud se vám bude nemovitost líbit i osobně a rozhodnete se pro koupi, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (takzvaná rezervační smlouva). Tu Vám poskytnu předem k prostudování a na jejím základě se skládá záloha ve výši 4% z kupní ceny.
 • Poté zajistím ve spolupráci s Tříska & Žák, advokátní kancelář, s.r.o. všechny potřebné smlouvy, včetně podkladů pro katastr nemovitostí. Samozřejmostí je zajištění advokátní úschovy finančních prostředků.
 • Pokud financujete koupi hypotékou, jsem v pravidelném kontaktu s vaším hypotečním poradcem, případně přímo bankou, a informuji o postupu. Nemáte hypotečního poradce? Rád doporučím prověřeného kolegu, který pro vás zajistí financování „na míru“ a zdarma.
 • V případě financování hypotečním úvěrem bude následovat odhad nemovitosti a poté podpis úvěrových smluv a vydání zástavních smluv.
 • Teď přichází na řadu podpis kupní smlouvy, smlouvy o advokátní úschově a případně zástavních smluv z banky. Podpisy je na některých vyhotoveních nutné ověřit.
 • Do advokátní úschovy pošlete vlastní prostředky a v případě hypotéky pošle banka zbytek, a to na základě podaného návrhu na vklad zástavní smlouvy do katastru. Podání návrhu do katastru zajistím.
 • Po zaplacení celé kupní ceny doručím na katastr také kupní smlouvu.
 • Katastr nemovitostí v rozmezí 22 až 35 dní převede vlastnické právo k nemovitosti.
 • Po převedení vlastnického práva pošle advokátní kancelář z úschovy peníze prodávajícímu.
 • Předáme vám nemovitost k užívání v termínu dle dohody a znění kupní smlouvy.
 • Zajistíme hladký převod veškerých dodavatelů energií.
 • Jste novým majitelem a spokojeně bydlíte.

KONTAKT

Viktor Janovský

Profík v prodeji nemovitostí

+420 607 588 961

viktor.janovsky@aktivreality.cz
reality@viktorjanovsky.cz
www.viktorjanovsky.cz

        

Více o mně ZDE.

Napište mi