BYT 2+KK PO KOMPLETNÍ REKONSTRUKCI - MĚLNÍK

PRODÁNO

Představuji vám nabídku kompletně zrekonstruovaného bytu ve Vlasákově ulici v Mělníku. Je v družstevním vlastnictví a má dispozici 2+kk.

PREZENTACE

Videoprohlídka

Vyhledávaná poloha s dostupnou občanskou vybaveností
Byt po kompletní nákladné rekonstrukci
Dům po revitalizaci včetně zateplení fasády - energetická třída C
Klidný spánek díky úplnému zatemnění předokenními roletami

Půdorys

O NEMOVITOSTI

Byt o dispozici 2+kk byl v roce 2015 kompletně zrekonstruován, kdy byl kompletně vybourán a vše nahrazeno novými stěnami, rozvody i prvky interiéru. Kompletní výčet rekonstrukcí najdete níže.

Jednotka se nachází v 7. patře (poslením) zatepleného panelového domu. Jednotka má vnitřní obytnou plochu necelých 41 m2 a patří k ní 1,8 m2 veliká komora na chodbě a 2,5 m2 sklepní kóje.

Dům má nad původní rovnou střechu ještě plechovou valbovou krytina se zateplením. Eliminuje tak obavy ze zatékání či nadměrného tepla. Za plastovými okny bytu navíc najdete velmi komfortní prvek. Jsou jím elektricky ovládané předokenní rolety, které dokáží izolovat teplo, hluk a v neposlední řadě světlo.

Byt se nachází v klidné lokalitě, která kombinuje dobrou dostupnost do centra města s blízkostí občanské vybavenosti. Zastávka MHD a linkových spojů je prakticky ihned u domu, stejně tak potraviny Kaufland. Výhodou je také blízké napojení na silnici 1/9 vedoucí ke sjezdu na dálnici D8.

Rekonstrukce z roku 2015:

V bytě došlo ke kompletnímu vybourání a z původního interiéru nezůstalo nic. Nové jsou všechny příčky i jádro z pórobetonu, vybavené koupelny s toaletou i kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči (varná deska, trouba), podlahy plovoucí laminátové s dřevěným dekorem (v koupelně dlažba), sádrokartonové podhledy v chodbě a koupelně (v pokojích vyštukované stropy), dveře včetně zárubní, kompletní rozvody elektřiny (měď, jednofázový rozvod) včetně jističů, voda, odpad.

Byt byl v současném stavu po celou dobu (tj. šest let) pronajímán a nese prvky užívání. Viditelné jsou nejvíce na plovoucí podlaze (místy škrábance) a také v koupelně (drobné poškození povrchu umyvadla).

Technické parametry:

Vnitřní plocha bytu: 40,6 m2

Komora na chodbě: 1,8 m2

Sklep: 2,5 m2

Vytápění: ústřední dálkové

Elektřina: 400V (třífázový rozvod)

Internet: různé možnosti

MHD a linkové spoje: 20 metrů

Obchod: 60 metrů

Centrum města: 500 metrů

POLOHA

CENA

0
PRODÁNO

POSTUP PŘI KOUPI

Nedá vám tento pěkný byt spát? To je dobře, mně totiž také ne! Jaký je postup koupě v případě zájmu?

 • Napište nebo zavolejte a domluvte si osobní prohlídku, rád vás provedu a zodpovím otázky.
 • Pokud se vám bude nemovitost líbit i osobně a rozhodnete se pro koupi, můžeme přistoupit k podpisu smlouvy o složení blokovacího depozita (tzv. rezervační smlouva). Tu Vám poskytnu předem k prostudování a na jejím základě se skládá záloha ve výši 4% z kupní ceny.
 • Poté zajistím ve spolupráci s Tříska & Žák, advokátní kancelář, s.r.o. všechny potřebné smlouvy, včetně podkladů pro bytové družstvo. Samozřejmostí je zajištění advokátní úschovy finančních prostředků.
 • Pokud financujete koupi hypotékou, jsem v pravidelném kontaktu s vaším hypotečním poradcem, případně přímo bankou, a informuji o postupu. Nemáte hypotečního poradce? Rád doporučím prověřeného kolegu, který pro vás zajistí financování „na míru“ a zdarma. Pozor, družstevním bytem nelze ručit, financování hypotečním úvěrem je tedy složitější.
 • V případě financování hypotečním úvěrem bude následovat odhad nemovitosti, kterou bude oproti bytu ručeno, a poté podpis úvěrových smluv a vydání zástavních smluv.
 • Teď přichází na řadu podpis dohody o převodu družstevního podílu, smlouvy o finančním vyrovnání a smlouvy o advokátní úschově. A případně zástavních smluv z banky. Podpisy je na některých vyhotoveních nutné ověřit.
 • Do advokátní úschovy pošlete vlastní prostředky a v případě hypotéky pošle banka zbytek, a to na základě podaného návrhu na vklad zástavní smlouvy do katastru. Podání návrhu do katastru zajistím.
 • Po zaplacení celé kupní ceny doručím bytovému družstvu potřebnou smlouvu a případně další dokumenty, aby mohl advokát uvolnit z úschovy peníze prodávajícímu.
 • Předáme vám nemovitost k užívání v termínu dle dohody a znění již podepsané dohody o převodu družstevního podílu.
 • Zajistíme hladký převod veškerých dodavatelů energií.
 • Jste novým majitelem a spokojeně bydlíte.

KONTAKT

Viktor Janovský

Profík v prodeji nemovitostí

+420 607 588 961

viktor.janovsky@aktivreality.cz
reality@viktorjanovsky.cz
www.viktorjanovsky.cz

        

Více o mně ZDE.

Napište mi